Prognozy inwestycyjne na 2024 rok. Pobierz darmowy raport.

29.12.2023 13:50|Dział Doradztwa Inwestycyjnego, Conotoxia Ltd.

Szanowni Inwestorzy, mamy przyjemność zaprosić Was do pobrania corocznego Raportu przygotowanego przez Departament Doradztwa Inwestycyjnego Conotoxia Ltd. (usługa inwestycyjna Cinkciarz.pl) skierowanego do aktywnych uczestników rynku kapitałowego. Raport „Prognozy Inwestycyjne na 2024 rok” przedstawia kluczowe zdarzenia i trendy, które zdaniem ekspertów Conotoxia Ltd. będą kształtować globalne rynki finansowe w nadchodzącym roku. Ta wiedza pozwoli zrozumieć aktualne wydarzenia i przygotować się do inwestowania w nadchodzących miesiącach.

Gospodarka USA: Jakie wyzwania stoją przed największą światową gospodarką, uwzględniając rozchwianie sytuacji, presję inflacyjną i perspektywę recesji?

Przedstawiamy tu nasze spojrzenie na gospodarkę USA. Rozważania dotyczące wysokich wydatków konsumenckich, niskiego bezrobocia, dynamiki sektora technologicznego, rosnącej inflacji, wysokich stóp procentowych i możliwą recesją.

Unia Europejska pod wpływem wojny w Ukrainie: Jakie są prognozy dla wzrostu gospodarczego UE w kontekście konfliktu w Ukrainie, podwyższonej inflacji i spowolnienia?

W Europie prognozy gospodarcze zależą od skomplikowanej sytuacji związanej z wojną w Ukrainie, która wpływa na podwyższoną inflację i spowolnienie wzrostu PKB. Zobaczymy, jakie wyzwania stawia to przed unijną gospodarką i jakie są prognozy wahania kursu euro?

Chiny i inne gospodarki wschodzące: Jak kryzys w chińskim sektorze nieruchomości wpływa na chińską gospodarkę i jakie scenariusze rozwoju można założyć na rok 2024?

Kryzys w chińskim sektorze nieruchomości stanowi istotne wyzwanie dla chińskiej gospodarki. Sprawdzamy, jakie działania podejmuje chiński rząd i jakie są trzy możliwe scenariusze dla chińskiego PKB w 2024 r.?

Rynki wschodzące: Kluczowe wyzwania i perspektywy dla innych rynków wschodzących, biorąc pod uwagę ich potencjał wzrostu i innowacji?

Przedstawiamy prognozy, jak rynki wschodzące poradzą sobie z nadchodzącymi problemami. Analizujemy też, jakie korzyści mogą przynieść: wzrost populacji, rozwój technologii i zwiększająca się klasa średnia?

Rynek surowców: Jakie są prognozy dla cen ropy naftowej, gazu ziemnego i złota w świetle zmieniających się warunków na rynku?

Analiza sytuacji na rynku surowców obejmuje ostatnie spadki cen ropy naftowej, równowagę na rynku gazu ziemnego i perspektywy dla złota oraz czynniki wpływające na ceny surowców w najbliższych miesiącach?

S&P 500: Jakie są przewidywania dla indeksu S&P 500? Czy indeks Nasdaq 100 może być przewartościowany?

Wprawdzie perspektywy dla indeksu S&P 500 zakładają osiągnięcie kolejnych rekordów wszech czasów, ale zastanówmy się co dalej z indeksem Nasdaq 100? Czy jego potencjał wzrostu może być ograniczony?

Obligacje długoterminowe USA: Jakie są korzyści z inwestycji w długoterminowe obligacje USA, biorąc pod uwagę prognozy dotyczące obniżenia stóp procentowych?

Analiza rynku obligacji długoterminowych w USA obejmuje prognozy dotyczące obniżenia stóp procentowych. Zobaczmy, jakie korzyści mogą wyniknąć z inwestycji w ten rodzaj aktywów?

 

Podoba Ci się ten artykuł?
Podziel się nim ze znajomymi!


Zobacz również:

31 Oct 2023 11:27

Efekt domina – coraz wyższe rentowności obligacji skarbowych i ich wpływ na rynek mieszkaniowy

21 Sep 2023 10:53

NVIDIA Corporation – czy to wciąż opłacalna inwestycja? 

2 Aug 2023 12:09

Waluta oparta na złocie tworzona przez grupę BRICS – jak daleko posunięty jest ten proces i jakie są jego potencjalne implikacje?

29 Jun 2023 9:22

Akcje spółek z sektora dóbr konsumpcyjnych rosną – co to może oznaczać?

15 Jun 2023 11:42

Turecka lira – przyczyny załamania wraz z pytaniem: czy trend może się utrzymać?

1 Jun 2023 13:47

Danone to jedna z najbardziej popularnych spółek z sektora konsumenckiego, ale czy to dobry wybór na wypadek recesji?

79.03% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79.03% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.