Wpłaty i wypłaty

Wpłaty i wypłaty

Ekspresowe płatności z Cinkciarz Pay* - portfelem walutowym oraz przelewy bankowe.
Usprawnij zasilanie swojego rachunku inwestycyjnego!

Obejrzyj instrukcję wideo
4 waluty bazowe
4 waluty bazowe

Dokonuj wpłat bezpośrednio na swój rachunek inwestycyjny w PLN, EUR, USD i GBP.

10+ popularnych metod
10+ popularnych metod

Doładuj portfel walutowy* 27 walutami za pomocą karty płatniczej i wielu innych metod.

0% prowizji
0% prowizji

Wpłacaj i wypłacaj środki bez opłat za pomocą portfela walutowego* i przelewów bankowych.

*Dostarczany przez Conotoxia Sp. z o.o.

Łatwe wpłaty i wypłaty

Ekspresowe płatności: szybko i wygodnie

Ekspresowe płatności: szybko i wygodnie

Możesz dokonać wpłaty poprzez portfel walutowy nawet bez jego bezpośredniego doładowywania!

  • Ponad 10 metod płatności, włącznie z kartami płatniczymi.
  • Natychmiastowe zasilenia w przypadku większości metod.
  • Przystępne prowizje.
  • Późniejsze szybkie wypłaty na Twój portfel walutowy.
Obejrzyj wideo

Portfel walutowy: Twoja mocna strona zarządzania finansami

Sprawdź więcej przydatnych i interesujących informacji na temat funkcji bezpiecznego portfela walutowego, dostarczanego przez Conotoxia Sp. z o.o., jedną ze spółek Conotoxia Holding.

Dzięki portfelowi walutowemu w prosty sposób możesz:

1. Rozdzielać środki

pomiędzy różne rachunki inwestycyjne, przelewając na każdy z nich dokładną kwotę, którą chcesz przeznaczyć na inwestycje. Saldo Twojego portfela walutowego nie jest narażone na ryzyko rynkowe.

Rozdzielać środki
Przechowywać środki

2. Przechowywać środki

pozostawiając na rachunku inwestycyjnym tylko część środków, którymi zamierzasz handlować.

3. Gromadzić pieniądze

z różnych źródeł w korzystnej dla Ciebie walucie i oszczędzać na konkretny cel (lub nawet przelewać je z powrotem na swoje konto bankowe). Wypłacaj dowolną kwotę w dowolnym momencie!

Tak, chcę portfel walutowy
Gromadzić pieniądze

Wypłaty

Możesz wypłacić swoje środki kiedy chcesz i w dowolnej ilości. Jest to możliwe dzięki naszemu formularzowi online dostępnemu w Portalu Invest&Forex.

PLN

Rodzaj wypłaty Prowizja Conotoxia Prowizja mBank Prowizje Banków pośredniczących
Portfel Walutowy Brak N/D N/D
Wire Transfer Brak Brak Opłaty są pobierane przez banki pośredniczące, uczestniczące w procesie wypłaty i zależą od taryfy w nich obowiązujących.

EUR, USD, GBP

Rodzaj wypłaty Prowizja Conotoxia Prowizja mBank Prowizje Banków pośredniczących
Portfel Walutowy Brak N/D N/D
SEPA Transfer Brak Zgodnie z TOiP mBank Opłaty są pobierane przez banki pośredniczące, uczestniczące w procesie wypłaty i zależą od taryfy w nich obowiązujących.
Przelew Międzynarodowy Brak Zgodnie z TOiP mBank Opłaty są pobierane przez banki pośredniczące, uczestniczące w procesie wypłaty i zależą od taryf w nich obowiązujących.

Ważne informacje

  • Zlecenia wypłaty są przetwarzane w godzinach 8:00-16:00 czasu CET. Wnioski otrzymane po tym czasie zostaną przetworzone w następnym dniu roboczym. Wypłaty zlecone w czasie świąt państwowych na Cyprze zostaną przetworzone w następnym dniu roboczym.
  • Ze względu na przepisy AML, środki mogą być zwrócone tylko na konto bankowe należące do tego samego użytkownika, co rachunek inwestycyjny.
  • Wypłaty dokonywane za pomocą przelewu bankowego zazwyczaj docierają na konto w ciągu 1-5 dni roboczych. Pamiętaj, że w przypadku, gdy będziemy potrzebować dodatkowych dokumentów od Ciebie, czas przetwarzania może się wydłużyć.
  • Nie ma możliwości wypłaty pieniędzy na konta dostawców płatności internetowych, takich jak PayPal.
  • Conotoxia Ltd. nie pobiera żadnych opłat za obsługę Twoich przelewów i nie dolicza ewentualnych kosztów transakcji pobieranych przez banki. W efekcie banki mogą pobierać od Conotoxia Ltd. i/lub naszych klientów opłaty za przelewy. Gdy takie koszty transakcyjne mają miejsce, są one w przejrzysty sposób potrącane z Twojej wpłaty/wypłaty. Przed przystąpieniem do transakcji skontaktuj się ze swoim bankiem, aby sprawdzić, czy obowiązują dodatkowe opłaty.
  • Wszelkie opłaty za międzynarodowy przelew telegraficzny (TT) pobierane przez nasz lokalny bank i bank pośredniczący są przenoszone na Ciebie.

Bądź z nami na bieżąco w mediach społecznościowych!

79.03% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79.03% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.