Szukasz czegoś wyjątkowego?
Oto jest - Conotoxia Ltd!

Jesteśmy odważni i ambitni. Mamy silne zaplecze i świetlaną przyszłość. Chcesz zanurzyć się w rynkach finansowych głębiej niż kiedykolwiek? Chcesz dołączyć już do naszego finansowego ekosystemu nazywanego Trading Universe, który właśnie dla Ciebie tworzymy? Zapraszamy Cię do nas!

Tradnig Universe już tu jest!

Conotoxia Limited to nowa, dynamicznie rozwijająca się na europejskim rynku finansowym firma, oferująca kompleksowe produkty i usługi inwestycyjne. Jest to integralny ekosystem finansowy zasilany przez Conotoxia Holding, najbardziej rozpoznawalną polską markę w branży o wielomiliardowych obrotach rocznych i ponad 10-letnim doświadczeniu.

Ciekawostki o Conotoxia Ltd.

  • Założona w 2017 r.
  • Posiada licencję CySE336/17
  • Nadzorowana przez KNF w zakresie usług inwestycyjnych świadczonych w Polsce
  • Członek Funduszu Rekompensat dla Inwestorów na Cyprze (ICF)
  • „Odkrycie roku” (Invest Cuffs 2021)
  • Zdobywca nagrody „Best Trading Experience" przyznawanej przez UltimateFintech (2022)

Umieściliśmy tutaj nasz film z YouTube. Aby go otworzyć, przejdź do ustawień i zaakceptuj używanie plików cookies oraz podobnych technologii w kategorii Multimedia. Opis ich działania znajdziesz w polityce prywatności YouTube. Jeżeli nie chcesz wyrazić zgody, możesz obejrzeć film bezpośrednio na naszym kanale YouTube.

Czas ujawnić, co kryje się wewnątrz

Po zarejestrowaniu się na portalu invest.cinkciarz.pl, zanurzysz się w Trading Universe. W rozbudowanym panelu Klienta znajdziesz wiele usług finansowych oferowanych przez każdą ze spółek należących do Conotoxia Holding, w której kluczową rolę odgrywamy właśnie my, Conotoxia Ltd.

Czeka Cię:

Jedno proste konto Smart z 5000+ instrumentów CFD, w tym kryptowaluty i Single ETF CFD
Możliwość inwestowania z poziomu platform MT5 i cTrader
Rozbudowany Trading Universe z dostępem do przelewów pieniężnych i kart walutowych*
Doractwo inwestycyjne
*Przekazy pieniężne i usługi płatnicze świadczone są przez Conotoxia Sp. z o.o. , zarejestrowaną w Polsce instytucję płatniczą posiadającą zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego (licencja nr 30/2015) i podlegającą jej regulacjom.

Odkryj wiele możliwości handlu na CFD korzystając z
konta Smart

Bądź z nami na bieżąco w mediach społecznościowych!

Prześlij swoje CV na [email protected]

71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.