MetaTrader 5:
Zanurz się w rynkach finansowych

MetaTrader 5 jest jedną z najpopularniejszych i najwygodniejszych platform stworzonych specjalnie dla wymagających Inwestorów. Oferuje ona wszechstronne narzędzia analityczne i najwyższej klasy rozwiązania handlowe. Co więcej, MT5 dostosowuje się do Twojego stylu życia, umożliwiając handel na telefonie komórkowym, laptopie, komputerze, tablecie i przeglądarkach internetowych.

MetaTrader 5: Zanurz się w rynkach finansowych

Dzięki tej potężnej platformie zyskujesz dostęp do dziesiątek najpopularniejszych światowych kontraktów CFD, w tym CFD na pary walutowe, CFD na akcje, CFD na ETFy, CFD na indeksy, CFD na futures, CFD na surowce i CFD na kryptowaluty. Co więcej, będziesz mieć dostęp do ponad 2400 Single Stocks CFD, możesz uczestniczyć w popycie i podaży na akcje, którymi handlujesz – i pomóc w ustaleniu ceny bazowej! Wszystkie Twoje zlecenia Single Stocks CFD i Single ETF CFD będą realizowane przy użyciu Smart Order Routing.

Rynki finansowe są teraz na wyciągnięcie ręki!

Najlepsze rozwiązania

Przenieś swoje transakcje na wyższy poziom dzięki najlepszym, łatwym w użyciu narzędziom docenianym przez miliony użytkowników.

Najlepsze rozwiązania
Najwyższa transparentność

Najwyższa transparentność

Przeanalizuj swoje dotychczasowe wyniki handlowe, aby mieć możliwość ich poprawy w przyszłości: wszystkie szczegóły zleceń są wyświetlane w szczegółowej historii transakcji.

Dogłębna analiza

Zobacz cały rynek rynku dzięki 21 przedziałom czasowym, sprawdź wbudowany kanał informacyjny, przeanalizuj ruchy cenowe za pomocą 38 sprawdzonych wskaźników i dodaj własne.

Dogłębna analiza
Dostosowany do potrzeb

Dostosowany do potrzeb

Modyfikuj układ MT5 zgodnie ze swoimi preferencjami i stylem handlu. Możesz otwórz do 100 wykresów jednocześnie, zmieniaj schematy kolorów i korzystaj z zaawansowanych narzędzi do rysowania.

Handel automatyczny

Korzystaj z najnowocześniejszego języka programowania MQL5: możesz tworzyć własne roboty i advisory, testuj strategie i automatyzuj je. Sprawdź zintegrowany MetaTrader Market, największy na świecie sklep z aplikacjami handlowymi!

Handel automatyczny
Rozbudowane typy zleceń

Rozbudowane typy zleceń

Handluj tak, jak chcesz, definiując poziomy wejścia i wyjścia. Alerty MT5 pomogą Ci być na bieżąco ze wszystkimi zdarzeniami na Twoim rachunku.

Jak znaleźć i dodać instrumenty Single CFD na platformie MetaTrader 5?

Obejrzyj wideo!

Sprawdź wymagania dotyczące platformy transakcyjnej

Nie jesteś pewien swojego wyboru?

Sprawdź naszą tabelę porównawczą platform!

Otwórz bezpłatne konto demo

71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.