MetaTrader 5:
Zanurz się w rynkach finansowych

MetaTrader 5 jest jedną z najpopularniejszych i najwygodniejszych platform stworzonych specjalnie dla wymagających Inwestorów. Oferuje ona wszechstronne narzędzia analityczne i najwyższej klasy rozwiązania handlowe. Co więcej, MT5 dostosowuje się do Twojego stylu życia, umożliwiając handel na telefonie komórkowym, laptopie, komputerze, tablecie i przeglądarkach internetowych.

MetaTrader 5: Zanurz się w rynkach finansowych

Dzięki tej potężnej platformie zyskujesz dostęp do dziesiątek najpopularniejszych światowych kontraktów CFD, w tym walut, akcji, ETF-ów, indeksów towarowych, futures, metali szlachetnych i kryptowalut. Co więcej, będziesz mieć dostęp do ponad 2400 CFD na akcje z DMA (bezpośredni dostęp do rynku), wchodzić w interakcje z księgami zleceń na żywo globalnych giełd akcji, uczestniczyć w popycie i podaży na akcje, którymi handlujesz – i pomóc w ustaleniu ceny bazowej! Wszystkie Twoje zlecenia DMA będą realizowane przy użyciu Smart Order Routing.

Globalne rynki finansowe są teraz na wyciągnięcie ręki!

Najlepsze rozwiązania

Przenieś swoje transakcje na wyższy poziom dzięki najlepszym, łatwym w użyciu narzędziom docenianym przez miliony użytkowników.

Najlepsze rozwiązania
Najwyższa transparentność

Najwyższa transparentność

Przeanalizuj swoje dotychczasowe wyniki handlowe, aby mieć możliwość ich poprawy w przyszłości: wszystkie szczegóły zleceń są wyświetlane w szczegółowej historii transakcji.

Dogłębna analiza

Zobacz cały rynek rynku dzięki 21 przedziałom czasowym, sprawdź wbudowany kanał informacyjny, przeanalizuj ruchy cenowe za pomocą 38 sprawdzonych wskaźników i dodaj własne.

Dogłębna analiza
Dostosowany do potrzeb

Dostosowany do potrzeb

Modyfikuj układ MT5 zgodnie ze swoimi preferencjami i stylem handlu. Możesz otwórz do 100 wykresów jednocześnie, zmieniaj schematy kolorów i korzystaj z zaawansowanych narzędzi do rysowania.

Handel automatyczny

Korzystaj z najnowocześniejszego języka programowania MQL5: możesz tworzyć własne roboty i advisory, testuj strategie i automatyzuj je. Sprawdź zintegrowany MetaTrader Market, największy na świecie sklep z aplikacjami handlowymi!

Handel automatyczny
Rozbudowane typy zleceń

Rozbudowane typy zleceń

Handluj tak, jak chcesz, definiując poziomy wejścia i wyjścia. Alerty MT5 pomogą Ci być na bieżąco ze wszystkimi zdarzeniami na Twoim rachunku.

Jak znaleźć i dodać instrumenty DMA na platformie MetaTrader 5?

Obejrzyj wideo!

Sprawdź wymagania dotyczące platformy transakcyjnej

Nie jesteś pewien swojego wyboru?

Sprawdź naszą tabelę porównawczą platform!

Otwórz bezpłatne konto demo

Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 73.18% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.