Wzmocnij swoje decyzje inwestycyjne!

Wzmocnij swoje decyzje inwestycyjne!

Inwestowanie pieniędzy to poważna decyzja. Chcesz mieć pewność, że robisz to mądrze. Tutaj do gry wkraczają profesjonaliści z Działu Doradztwa Inwestycyjnego Conotoxia Ltd. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w stworzeniu spersonalizowanego portfela inwestycyjnego opartego o oferowane w ramach Doradztwa Inwestycyjnego instrumenty finansowe CFD, który będzie odpowiadał Twoim celom, preferowanym klasą aktywów i ramom czasowym, w których chcesz osiągnąć rezultaty. Złóż wniosek o aktywację usługi Doradztwa Inwestycyjnego. Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że przed podjęciem ważnej decyzji o kupnie lub sprzedaży aktywów skorzystałeś z profesjonalnej porady. 

Rozpocznij
Indywidualne podejście inwestycyjne

Indywidualne podejście inwestycyjne

Profesjonalizm i doświadczenie

Profesjonalizm i doświadczenie

Wiele klas aktywów do dywersyfikacji portfela

Wiele klas aktywów do dywersyfikacji portfela

Nadzór i bezpieczeństwo

Nadzór i bezpieczeństwo

Osiąganie samodzielnie celów finansowych, gdy handlujesz na CFD przy ciągle zmieniających się rynkach finansowych, może być nie lada wyzwaniem.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa inwestycyjnego?

Doradca inwestycyjny może udzielić Ci cennych wskazówek i porad dotyczących inwestowania na rynkach finansowych. Jego wiedza i doświadczenie może stanowić wartość dodaną do Twoich działań inwestycyjnych, szczególnie kiedy handlujesz na CFD. Doradca inwestycyjny Conotoxia Ltd. może opracować dla Ciebie indywidualną rekomendację inwestycyjną w oparciu o Twoje cele, tolerancję ryzyka i sytuację finansową. Dzięki takiemu indywidualnemu podejściu inwestorzy mogą skuteczniej osiągać swoje cele inwestycyjne, gdy handlują na dynamicznie zmieniącym się rynku i przy wykorzystywaniu konktraktów CFD.

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa inwestycyjnego?

Jaka jest różnica między doradztwem inwestycyjnym a komentarzami rynkowymi?

Oto kilka kluczowych różnic między doradztwem inwestycyjnym a komentarzami rynkowymi:

Cel

Cel

Doradztwo inwestycyjne ma na celu udzielenie inwestorom rekomendacji dotyczących inwestowania ich pieniędzy w oparciu o ich cele, tolerancję ryzyka i horyzont inwestycyjny. Z kolei badania inwestycyjne i komentarze rynkowe są prowadzone w celu dostarczenia inwestorom ogólnikowych informacji o różnych opcjach inwestycyjnych i trendach rynkowych.

Źródło informacji

Źródło informacji

Doradztwo inwestycyjne opiera się na wiedzy doradcy i znajomości rynku. Natomiast komentarze rynkowe zazwyczaj są przeprowadzane przez profesjonalistów, którzy analizują publicznie dostępne informacje z różnych źródeł, takich jak sprawozdania finansowe spółek, raporty ekonomiczne i serwisy informacyjne.

Regulacje

Regulacje

Doradztwo inwestycyjne jest ściśle regulowane przez organy regulujące rynek kapitałowy, aby zapewnić, że doradcy mają kwalifikacje do świadczenia swoich usług oraz że udzielają porad odpowiednich do potrzeb swoich klientów. Komentarze rynkowe lub badania inwestycyjne są również regulowane, ale w mniejszym stopniu, ponieważ zawierają ogólne informacje i często korzystają z nich inwestorzy instytucjonalni, którzy mają własne zespoły badawcze.

Zakres

Zakres

Doradztwo inwestycyjne jest dostosowane do wymagań indywidualnych inwestorów lub klientów, natomiast komentarze i badania inwestycyjne są przygotowywane wyłącznie dla szeroko pojętej opinii publicznej.

Chcę aktywować usługę Doradztwa Inwestycyjnego!

Kto dokonuje transakcji po skorzystaniu z doradztwa inwestycyjnego?

Nie realizujemy żadnej transakcji w imieniu inwestora. Tylko Ty możesz dokonać transakcji w oparciu o udzieloną rekomendację, co zapewnia Ci pełną kontrolę nad swoim kontem inwestycyjnym.

Transakcje

Jaka jest struktura opłat?

Oferujemy usługę doradztwa inwestycyjnego w ramach elastycznych pakietów cenowych przygotowanych praktycznie na każdą kieszeń, a pierwszy miesiąc pakietu Smart Start jest nawet za darmo! Szczegóły znajdziesz w naszej strukturze kosztów i opłat.

Przeczytaj więcej o opłatach
Jaka jest struktura opłat?

Kto może skorzystać z doradztwa inwestycyjnego?

U nas nie ma kwotowych barier wejścia. Nasze rozwiązania dedykowane są zarówno dla inwestorów indywidualnych jak i biznesowych posiadających doświadczenie w handlu na CFD, którzy są naszymi klientami i mają rachunek inwestycyjny w Conotoxia Ltd, a chcą inwestować z profesjonalnym wsparciem doradcy inwestycyjnego. Klienci z Polski, którzy mają zatwierdzony rachunek inwestycyjny i chcą złożyć wniosek o usługę Doradztwa Inwestycyjnego zostaną poproszeni o wypełnienia dedykowanych kwestionariuszy związanych z aktywowaniem doradztwa inwestycyjnego.

Kto może skorzystać z doradztwa inwestycyjnego?

Chcesz aktywować usługę Doradztwa Inwestycyjnego?

FAQ

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 73.02% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.