Codzienne analizy

Przygotowywane przez nasz zespół analityków dogłębne analizy dotyczące spółek, kontraktów CFD na waluty, ETF-ów CFD oraz wydarzeń rynkowych stanowią artykuły z różnych obszarów rynków. Dzięki nam możesz być na bieżąco z kluczowymi wydarzeniami nadchodzącego tygodnia, mogącymi mieć wpływ na kształtowanie się rynku oraz lepiej zrozumieć bieżącą sytuację rynkową, która może dać Ci przewagę do własnej analizy.

Najbliższa analiza już na naszej stronie
Santa Zvaigzne-Sproģe, CFA

Santa Zvaigzne-Sproģe, CFA

Kierownik Działu Doradztwa Inwestycyjnego

Certyfikowany analityk finansowy z szerokim doświadczeniem na rynkach finansowych zdobytym pracując jako makler i specjalista ds. papierów wartościowych w różnych instytucjach finansowych na terenie krajów bałtyckich.

Oprócz uzyskania prestiżowej licencji CFA od CFA Institute i Advanced Certificate od CySEC w 2022 roku, a także licencji Doradcy Inwestycyjnego od Baltic Financial Advisor’s Association w 2019 roku, Santa posiada tytuł MBA od Swiss Business School w Szwajcarii oraz tytuł magistra finansów od BA School of Business and Finance na Łotwie.

Kalendarz Ekonomiczny

Najbardziej rozbudowany kalendarz makro, z którego korzystają najlepsi analitycy w branży za darmo. Dane z USA, Europy czy Australii znajdziesz wszędzie ale informacje z Pakistanu, RPA czy Armenii są rzadkością. W Conotoxia Ltd. masz dostęp do danych z każdego rynku. Najbardziej egzotyczne pary walutowe i hurtowe spready. Od dziś możesz handlować niemalże na wszystkim w Conotoxia Ltd. i nie musisz posiadać kilku kont u kilku brokerów.

Czas Kraj Wydarzenie Priorytet
  19 Apr 2024 0:00 Suazi Suazi SZ Urodziny króla LOW
  19 Apr 2024 0:00 Wenezuela Wenezuela VE Deklaracja Niepodległości LOW
  19 Apr 2024 1:00 Słowacja Słowacja SK Saldo Obrotów Bieżących LOW
  19 Apr 2024 3:35 Japonia Japonia JP Aukcja 3-miesięcznych weksli skarbowych LOW
  19 Apr 2024 4:00 Malezja Malezja MY Bilans Handlowy LOW
19 Apr 2024 15:03

Obserwuj przyszły tydzień na rynkach (22-26.04.2024)

18 Apr 2024 13:51

Drony Shahed i nie tylko. Jak inwestować w rynek militarny i czy Europa powinna produkować drony?

17 Apr 2024 12:13

Czym jest Żelazna Kopuła Izraela i czy mogłaby się sprawdzić w Europie?

Baza wiedzy o rynkach finansowych

Zawsze chciałeś o coś spytać, a nie wiedziałeś gdzie szukać rzetelnej informacji? Jedyna taka dawka wiedzy przygotowana przez doświadczonych inwestorów z myślą o świadomym tradingu.

Sprawdź naszą bazę wiedzy

50h+

Ponad 50 godzin webinariów

Oglądaj teraz

365+

365 stron o rynkach finansowych

Sprawdź e-booki

70+

Filmy
instruktażowe

Zobacz video

Zacznij handel razem z nami!

Mamy odpowiednie rachunki i warunki handlowe szyte na miarę. Nieważne, czy zaczynasz handel, jesteś już doświadczony czy korzystasz z robotów lub półautomatycznego handlu? Odkryj świat inwestycji i dołącz do grona inwestorów Conotoxia Ltd.

forex_educational_cta_img_alt

71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.