Zrób krok naprzód!

Zrób krok naprzód!

Czasy się zmieniają, rynki też. Zmienił się również sposób inwestowania.
Może nadszedł także czas na zmianę brokera CFD?
Przenieś do Conotoxia Ltd. swój rachunek inwestycyjny w łatwy i prosty sposób!

Dołącz teraz!

Jesteś pod wrażeniem naszej bogatej oferty instrumentów finansowych i chcesz skorzystać z zalet naszego ekosystemu produktów finansowych, który kryje się pod nazwą Cinkciarz.pl Trading Universe? Może nawet dołączysz do naszego prestiżowego Klubu Inwestorów? To tylko część zalet i korzyści z przeniesienia Twojego obecnego rachunku inwestycyjnego CFD do Conotoxia Ltd.

Co powinieneś wiedzieć:

 • Aby to zrobić, wystarczy wykonać trzy kroki
 • Chętnie pomożemy Ci na każdym etapie tego procesu
 • Możesz do nas zadzwonić, aby uzyskać bezpośrednio pomoc przy przeniesieniu Twojego obecnego konta
 • Wystarczy wysłać wiadomość e-mail do nas i do obecnego brokera: my zajmiemy się resztą!
 • Przenoszenie środków od innego brokera jest całkowicie bezpieczne.
 Co powinieneś wiedzieć:

Przeniesienie konta w 3 prostych krokach:

Otwórz konto na portalu Invest.Cinkciarz.pl

Otwórz konto na portalu Invest.Cinkciarz.pl

Potrzebujesz zaledwie kilku minut, aby ukończyć rejestrację i przesłać dokumenty do weryfikacji. Następnie możesz skontaktować się z naszym zespołem wsparcia, który przede wszystkim przeanalizuje Twój wniosek i pomoże Ci w dalszym transferze Broker-Broker.

Wypełnij formularz przeniesienia konta.

Jest to dość proste, wystarczy podążać za instrukcją. Jeśli jednak w trakcie będziesz mieć jakiekolwiek pytania, służymy pomocą.

Wypełnij formularz przeniesienia konta.
Wyślij do nas formularz i dokumenty

Wyślij do nas formularz i dokumenty

Po wypełnieniu formularza dołącz go do wiadomości e-mail i wyślij na adres [email protected] wraz z:

 • zrzutem ekranu panelu klienta (na stronie internetowej Twojego obecnego brokera), pokazującym Twoje Imię i Nazwisko* oraz numer rachunku handlowego lub z pisemnym potwierdzeniem od brokera potwierdzającym powyższe informacje.
 • potwierdzeniem wpłaty depozytu na konto obecnego brokera**:
  • W przypadku wpłaty za pomocą przelewu bankowego: wyciąg bankowy pokazujący transakcję dokonaną na rzecz brokera
  • W przypadku wpłaty kartą kredytową: zrzut ekranu pokazujący numer karty, imię i nazwisko użytkownika oraz transakcję dokonaną na rzecz brokera
  • W przypadku wpłaty za pomocą e-portfela: zrzut ekranu z e-portfela pokazujący imię i nazwisko użytkownika oraz transakcję wykonaną na rzecz brokera.
 • Wyciąg z aktualnego konta bankowego potwierdzający Twoje dane, a którego będziesz używać do przyszłych wypłat.

Wypełniony formularz wystarczy już tylko wysłać do Twojego brokera. To wszystko!

Teraz możesz się zrelaksować, podczas gdy my zajmiemy się resztą, a dotychczasowy broker wykona przelew bezpośrednio do nas w Twoim imieniu!

Jak tylko środki do nas dotrą otrzymasz automatyczne potwierdzenie.

Przenieś teraz

Bądź z nami na portalach społecznościowych!

*Należy pamiętać, że Twoje imię i nazwisko musi być zgodne zarówno z kontem u Twojego brokera, jak i z kontem zarejestrowanym w Conotoxia Ltd. **Jeśli którakolwiek z metod płatności użytych do wpłaty na konto Twojego brokera już nie istnieje lub została odnowiona/zamknięta, musisz dostarczyć nam potwierdzenie przelewu bezpośrednio od brokera.

71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.