Artykuły badawcze

Dogłębne analizy spółek, walut i wydarzeń rynkowych: artykuły na różne tematy, przeglądające szeroki zestaw informacji i zapewniające naszym klientom cenny wgląd w ich decyzje inwestycyjne.

Forex cinkciarz.pl
Artykuły badawcze 21 wrz 2023 10:53

NVIDIA Corporation – czy to wciąż opłacalna inwestycja? 

Artykuły badawcze 2 sie 2023 12:09

Waluta oparta na złocie tworzona przez grupę BRICS – jak daleko posunięty jest ten proces i jakie są jego potencjalne implikacje?

Artykuły badawcze 29 cze 2023 9:22

Akcje spółek z sektora dóbr konsumpcyjnych rosną – co to może oznaczać?

Artykuły badawcze 15 cze 2023 11:42

Turecka lira – przyczyny załamania wraz z pytaniem: czy trend może się utrzymać?

Artykuły badawcze 1 cze 2023 13:47

Danone to jedna z najbardziej popularnych spółek z sektora konsumenckiego, ale czy to dobry wybór na wypadek recesji?

Artykuły badawcze 10 maj 2023 16:09

Czy recesja jest blisko i jakie są jej kluczowe sygnały?

Santa Zvaigzne-Sproģe, CFA

Santa Zvaigzne-Sproģe, CFA

Kierownik Działu Doradztwa Inwestycyjnego

Certyfikowany analityk finansowy z szerokim doświadczeniem na rynkach finansowych zdobytym pracując jako makler i specjalista ds. papierów wartościowych w różnych instytucjach finansowych na terenie krajów bałtyckich.

Oprócz uzyskania prestiżowej licencji CFA od CFA Institute i Advanced Certificate od CySEC w 2022 roku, a także licencji Doradcy Inwestycyjnego od Baltic Financial Advisor’s Association w 2019 roku, Santa posiada tytuł MBA od Swiss Business School w Szwajcarii oraz tytuł magistra finansów od BA School of Business and Finance na Łotwie.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 73.02% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.