Artykuły badawcze

Dogłębne analizy spółek, walut i wydarzeń rynkowych: artykuły na różne tematy, przeglądające szeroki zestaw informacji i zapewniające naszym klientom cenny wgląd w ich decyzje inwestycyjne.

Forex cinkciarz.pl
Artykuły badawcze 16 Jul 2024 12:23

„InvestTrends”, kwartalnik inwestycyjny od Invest.cinkciarz.pl

Artykuły badawcze 8 May 2024 14:43

Przedstawiamy “InvestTrends”, kwartalnik inwestycyjny od Invest.cinkciarz.pl

Artykuły badawcze 29 Dec 2023 13:50

Prognozy inwestycyjne na 2024 rok. Pobierz darmowy raport.

Artykuły badawcze 31 Oct 2023 11:27

Efekt domina – coraz wyższe rentowności obligacji skarbowych i ich wpływ na rynek mieszkaniowy

Artykuły badawcze 21 Sep 2023 10:53

NVIDIA Corporation – czy to wciąż opłacalna inwestycja? 

Artykuły badawcze 2 Aug 2023 12:09

Waluta oparta na złocie tworzona przez grupę BRICS – jak daleko posunięty jest ten proces i jakie są jego potencjalne implikacje?

Santa Zvaigzne-Sproģe, CFA

Santa Zvaigzne-Sproģe, CFA

Kierownik Działu Doradztwa Inwestycyjnego

Certyfikowany analityk finansowy z szerokim doświadczeniem na rynkach finansowych zdobytym pracując jako makler i specjalista ds. papierów wartościowych w różnych instytucjach finansowych na terenie krajów bałtyckich.

Oprócz uzyskania prestiżowej licencji CFA od CFA Institute i Advanced Certificate od CySEC w 2022 roku, a także licencji Doradcy Inwestycyjnego od Baltic Financial Advisor’s Association w 2019 roku, Santa posiada tytuł MBA od Swiss Business School w Szwajcarii oraz tytuł magistra finansów od BA School of Business and Finance na Łotwie.

79.03% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79.03% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.