Tworzymy Trading Universe.

Dołącz do Trading Universe.
Bądź jego częścią i współtwórcą!

Masz prawo oczekiwać czegoś więcej, dlatego już dziś otrzymujesz dostęp nie tylko do inwestowania na kontraktach CFD, ale również do doradcy inwestycyjnego, wartościowych analiz, atrakcyjnych kursów wymiany walut, przekazów pieniężnych, karty wielowalutowej oraz wiele, wiele więcej. A to wszystko “All-In-One” z poziomu pulpitu naszej aplikacji mobilnej jako uzupełnienie wersji na komputer.

Zyskaj dostęp do Trading Universe już dziś
i korzystaj z pełnej kontroli
nad swoimi finansami.

Nie jesteś jeszcze z nami?

Dołącz teraz
Czym jest Trading Universe?

Cinkciarz.pl stworzył Trading Universe, jedyne w swoim rodzaju miejsce dla inwestorów, Jest to otwarty, wirtualny świat dla wszystkich, którzy mają dość dokładnie takich samych ofert instytucji finansowych i chcą czegoś więcej.

Czym jest Trading Universe?

Przede wszystkim, Trading Universe to uniwersalna nazwa naszego nowoczesnego centrum produktów i usług finansowych, informacyjnych, inwestycyjnych i społecznych, dostarczanych przez różne podmioty Conotoxia Holding. Jedno konto to drzwi do świata wielu możliwości. Nie musisz otwierać kilku rachunków u różnych firm, teraz najpopularniejsze produkty finansowe są dostępne w jednym miejscu pod adresem Invest.cinkciarz.pl

Jesteś klientem?

Wejdź do Trading Universe, Twojego “centrum dowodzenia” w świecie finansów.

Dołącz teraz

W ramach Trading Universe użytkownik otrzymuje:

  • Inwestycje oferowane przez Conotoxia Ltd:  ponad 5000 instrumentów CFD z różnych klas aktywów. Uczciwe warunki handlowe – brak swapu na pozycji kupna dla Single Stocks CFD i Single ETF CFD, konkurencyjne spready ze światowych rynków finansowych oraz zero prowizji od wpłat i wypłat (dla przelewów bankowych oraz Portfela walutowego). Dostęp do dwóch nowoczesnych platform handlowych MT5 i cTrader, gdzie minimalna wartość lota wynosi nawet 0,01 na wybranych instrumentach finansowych, dając elastyczność w handlu. Oferujemy ponad 2400 Akcji CFD i ETFów CFD z głównych regionów na świecie.
  • Doradztwo Inwestycyjne oferowane przez Conotoxia Ltd: pomoc w stworzeniu spersonalizowanego portfela inwestycyjnego opartego o oferowane w ramach Doradztwa Inwestycyjnego instrumenty finansowe CFD, który będzie odpowiadał Twoim celom, preferowanym klasom aktywów i ramom czasowym, w których chcesz osiągnąć rezultaty.
  • Karty wielowalutowe oferowane przez Conotoxia sp. z o.o: płać wszędzie tam, gdzie akceptowana jest Visa. Wypłacaj gotówkę z bankomatów na świecie. Płać zbliżeniowo telefonem lub zegarkiem. Brak opłaty za prowadzenie rachunku walutowego. Zapomnij o obowiązkowych kwotach transakcji, ukrytych opłatach, wysokich kosztach i prowizji za przewalutowanie transakcji.
W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:
  • Wymiana walut oferowana przez Cinkciarz.pl sp. z o.o: odkryj łatwy sposób na wymianę walut po atrakcyjnych kursach. Nasza oferta obejmuje 27 walut dostępnych 24/7. Dzięki przyjaznej platformie zlecisz tanie transakcje bez ukrytych opłat i prowizji. Realizujemy wymiany online, eliminując ryzyko związane z obrotem gotówki. Zyskaj czas dzięki szybkiej realizacji transakcji, a także skorzystaj z możliwości planowania regularnych wymian.
  • Przekazy pieniężne oferowane przez Conotoxia sp. z o.o: Z nami zlecisz przekaz na terenie 30 krajów na numer rachunku, telefon lub e-mail. Szybko, bezpiecznie, bez ukrytych opłat. Uprość codzienne rozliczenia za wspólne wyjścia, zakupy czy drobne usługi. Wygeneruj wygodny link do płatności lub przyjmij płatność BLIK-iem.
  • Usługi są świadczone przez różne podmioty Conotoxia Holding (odpowiednie ostrzeżenia o ryzyku i pop-upy informacyjne będą wyświetlane w Twoim panelu klienta).
W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:

Za tak niesamowite udogodnienia i funkcje oferowane europejskim inwestorom Conotoxia Holding otrzymała ponad 100 prestiżowych nagród!

Pobierz aplikację na urządzenia mobilne i korzystaj z Trading Universe z każdego miejsca na świecie

Ponad 2 miliony pobrań i średnia ocena 4,1/5

Dołącz teraz!

Bądź z nami na portalach społecznościowych!

71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.