Tworzymy Trading Universe.

Tworzymy Trading Universe.
Bądź jego częścią i współtwórcą!

Wiemy, że szukasz czegoś więcej niż tylko zwykłych kontraktów CFD. W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych inwestorów przygotowaliśmy m.in. społeczność traderów, kompleksowe produkty rynkowe przydatne do tworzenia różnych strategii inwestycyjnych, czy dostęp do Doradztwa Inwestycyjnego.

Jesteśmy gotowi, aby udostępnić Ci to wszystko.
Dajemy Ci możliwość wziąć świat finansów w swoje ręce.
Czy jesteś gotów?

Zmieńmy standardy rynkowe!

Dołącz teraz
Czym jest Trading Universe?

Cinkciarz.pl tworzy Trading Universe, jedyne w swoim rodzaju miejsce dla traderów i inwestorów, nawet tych, którzy nie są jeszcze klientami Conotoxia Ltd. Jest to otwarty, wirtualny świat dla wszystkich, którzy mają dość dokładnie takich samych ofert brokerskich i chcą czegoś więcej.

Czym jest Trading Universe?

Przede wszystkim, Trading Universe to uniwersalna nazwa nowoczesnego centrum produktów i usług finansowych, informacyjnych, inwestycyjnych i społecznych, dostarczanych przez różne podmioty Conotoxia Holding. Jedno proste konto Smart w Conotoxia Ltd. to drzwi do świata wielu możliwości. Nie musisz otwierać kilku rachunków inwestycyjnych u różnych firm, teraz najpopularniejsze produkty finansowe są dostępne w jednym miejscu pod adresem Invest.cinkciarz.pl

Czego możesz się spodziewać?

Po rejestracji na stronie invest.cinkciarz.pl uzyskasz dostęp do Panelu Klienta. Jest to "centrum dowodzenia" i główna część Trading Universe.

Dołącz teraz

W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:

  • Handel na 5000+ CFD z wielu klas aktywów, wraz z Single Stocks CFD i Single ETF CFD.
  • Jedna z najbogatszych ofert kryptowalut na rynku ze 140+ CFD na pary kryptowalutowe dostępne do handlu 24/7.
  • Uczciwe warunki handlowe: 0 swapu na pozycji kupna na Single Stocks CFD i Single ETF CFD, spready ze światowych rynków finansowych, 0 prowizji od wpłat i wypłat (dla przelewów bankowych oraz Portfela walutowego, 2 nowoczesne platformy handlowe (MT5 i cTrader), minimalna wartość lota nawet 0,01 na wybranych instrumentach finansowych.
W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:
  • 2400+ Akcji CFD i ETFów CFD z głównych światowych regionów.
  • Globalne przekazy pieniężne, wymiana środków w 160 walutach, Portfel walutowy z powiązaną z nim kartą wielowalutową. Wszystkie te usługi są obsługiwane przez różne podmioty należące do Conotoxia Holding (użytkownik otrzymuje odpowiednie informacyjne o ryzyku i wyskakujące okienka w miarę poruszania się w Trading Universe).
  • Doradztwo inwestycyjne
W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:

Za tak niesamowite udogodnienia i funkcje oferowane europejskim inwestorom firma Conotoxia Ltd. otrzymała nagrodę "Best Trading Experience" Ultimate Fintech Awards w 2022 r.

Co muszę zrobić?

Tu jest przycisk: wystarczy jedno kliknięcie i będziesz na prostej drodze do swojego własnego Trading Universe!

Dołącz teraz!

Bądź z nami na portalach społecznościowych!

73.02% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 72.95% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.