Tworzymy Trading Universe.

Tworzymy Trading Universe.
Bądź jego częścią i współtwórcą!

Wiemy, że szukasz czegoś więcej niż tylko zwykłych kontraktów CFD. W odpowiedzi na potrzeby nowoczesnych inwestorów przygotowaliśmy m.in. społeczność traderów, kompleksowe produkty rynkowe przydatne do tworzenia różnych strategii inwestycyjnych, zarządzanie portfelem, a nawet elitarny Cinkciarz.pl Magnates’ Club dla inwestorów rynkowych posiadających znaczący kapitał.

Jesteśmy gotowi, aby udostępnić Ci to wszystko.
Dajemy Ci możliwość wziąć świat finansów w swoje ręce.
Czy jesteś gotów?

Zmieńmy standardy rynkowe!

Dołącz teraz
Czym jest Trading Universe?

Conotoxia Ltd. tworzy Trading Universe, jedyne w swoim rodzaju miejsce dla traderów i inwestorów, nawet tych, którzy nie są jeszcze klientami Conotoxia Ltd. Jest to otwarty, wirtualny świat dla wszystkich, którzy mają dość dokładnie takich samych ofert brokerskich i chcą czegoś więcej.

Czym jest Trading Universe?

Przede wszystkim, Trading Universe to uniwersalna nazwa nowoczesnego centrum produktów i usług finansowych, informacyjnych, inwestycyjnych i społecznych, dostarczanych przez różne podmioty Conotoxia Holding. Jedno proste konto Smart w Conotoxia Ltd. to drzwi do świata wielu możliwości. Nie musisz otwierać kilku rachunków inwestycyjnych u różnych firm, teraz najpopularniejsze produkty finansowe są dostępne w jednym miejscu pod adresem Invest.cinkciarz.pl

Czego możesz się spodziewać?

Po rejestracji na stronie invest.cinkciarz.pl uzyskasz dostęp do Panelu Klienta. Jest to "centrum dowodzenia" i główna część Trading Universe.

Dołącz teraz

W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:

  • Inwestowanie i handel na 5000+ aktywach z 9 klas, wraz z akcjami i ETFami DMA.
  • Jedna z najbogatszych ofert kryptowalut na rynku ze 140+ CFD na pary kryptowalutowe dostępne do handlu 24/7.
  • Uczciwe warunki handlowe: 0 swapu na pozycji kupna akcji i ETF DMA, minimalny spread od 0, 0 prowizji na kryptowalutach i indeksach, 0 prowizji od wpłat i wypłat (dla przelewów bankowych oraz Portfel walutowy, 2 nowoczesne platformy handlowe (MT5 i cTrader), minimalna wartość lota 0,1.
W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:
  • 2400+ akcji i ETFów z głównych światowych giełd.
  • Globalne przekazy pieniężne, wymiana środków w 160 walutach, Portfel walutowy z powiązaną z nim kartą Visa. Wszystkie te usługi są obsługiwane przez różne podmioty należące do Conotoxia Holding (użytkownik otrzymuje odpowiednie informacyjne o ryzyku i wyskakujące okienka w miarę poruszania się w Trading Universe).
  • Doradztwo inwestycyjne i Zarządzanie portfelem (wkrótce).
W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:
  • Internetową społeczność inwestorów (wkrótce).
  • Cinkciarz.pl Magnates’ Club dla inwestorów rynkowych posiadających znaczący kapitał (wkrótce).
  • Program lojalnościowy #ConoPoints z prezentami ze sklepu eStore (wkrótce).
W ramach jednego konta użytkownik otrzymuje:

Za tak niesamowite udogodnienia i funkcje oferowane europejskim inwestorom firma Conotoxia Ltd. otrzymała nagrodę "Best Trading Experience" Ultimate Fintech Awards w 2022 r.

Co muszę zrobić?

Tu jest przycisk: wystarczy jedno kliknięcie i będziesz na prostej drodze do swojego własnego Trading Universe!

Dołącz teraz!

Bądź z nami na portalach społecznościowych!