Trading Universe czeka właśnie na Ciebie!

Grzegorz Jaworski
Grzegorz Jaworski
CEO
[email protected]

Nazywam się Grzegorz Jaworski i jestem CEO w Conotoxia Ltd. Miło mi Cię powitać w naszym Trading Universe.

Mam nadzieję, że spodoba Ci się nasze wyjątkowe środowisko, stworzone z troską o Twój komfort i rezultaty inwestycyjne. Nasz zespół pomoże Ci w podróży przez nasze produkty, narzędzia i usługi.

Cieszę się, że dołączyłeś do naszej społeczności i zawsze chętnie wysłucham Twojej opinii. Możesz wysłać do mnie e-mail na podany powyżej adres. Zostań z nami współtwórcą pierwszego w historii Trading Universe!

Twoja podróż zaczyna się od jednego prostego konta Smart

1. Dołącz w 30 sekund

Po wypełnieniu krótkiego formularza otrzymasz kod na swoją skrzynkę e-mail. To wszystko! Pozostałe dane osobowe możesz podać później. Zobacz wszystkie nasze instrumenty.

Dowiedz się więcej

2. Ciesz się kontem Demo Smart

Witaj na pokładzie! Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się, jak otworzyć swoje pierwsze Demo na MetaTrader 5 lub cTrader z dowolnym wirtualnym depozytem. Sprawdź tabelę porównawczą platform.

Otwórz Demo

3. Uzyskaj dostęp do konta Rzeczywistego

Gotowy do handlu prawdziwymi środkami i dywersyfikację swojego portfela dzięki Single Stocks CFD i Single ETF CFD? Pokażemy Ci, jak to zrobić. Obejrzyj webinarium na temat aktywów Single CFD.

Otwórz konto Rzeczywiste

4. Łatwe wpłaty i wypłaty środków

Zobacz, jak zdeponować środki na koncie handlowym oraz na Portfel walutowy oferowanym przez Holding. Czym jest zasada pierwszej wpłaty? Jak doładować konto za pomocą karty bankowej? Zobaczy wszystkie metody płatności.

Zdeponuj środki

5. Odkryj Trading Universe

Dobrze, że tu jesteś. Wewnątrz naszego ekosystemu mamy nie tylko usługi inwestycyjne! Sprawdź, jakie niesamowite produkty oferują inne podmioty wchodzące w skład Conotoxia Holding. Dowiedz się, czym jest Cinkciarz.pl i Conotoxia Holding.

Przejdź do mojego profilu
Odkryj Trading Universe

Odkryj również

Q&A
Odpowiedzi na Twoje pytania Czytaj
Video Hub
Codzienne analizy i poradniki Oglądaj
Edukacja
Bezpłatne e-booki i kursy Dowiedz się więcej

Obejrzyj przewodnik po Conotoxia Ltd.

Skontaktuj się z nami

Telefonicznie
+48 224 639 988
Chat
Już wkrótce

Czy wiesz, czym jest “Ostrzeżenie o ryzyku”
i dlaczego je widzisz?

Sprawdź naszą stronę Regulacje!

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 73.02% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.