Platforma cTrader:
Twój przełom na rynkach finansowych

cTrader to najnowsza technologia handlu CFD.
Jest to wszechstronna platforma, która otwiera inwestorom drzwi do świata handlu i udostępnia zaawansowane narzędzia analityczne.

Platforma cTrader: Twój przełom na rynkach finansowych

Przełamuje mur pomiędzy inwestorami detalicznymi a globalnymi rynkami finansowymi, dając dostęp do zaawansowanych usług oferowanego przez Cinkciarz.pl konta Smart. Możesz szybciej reagować na wiadomości dzięki opcji Quick Trading, analizować wykresy za pomocą 65 wbudowanych wskaźników, korzystać z widgetu Level II Pricing, ustawiać swoje listy obserwowanych instrumentów i otrzymywać niestandardowe alerty przez całą dobę.

Globalne rynki finansowe są teraz na wyciągnięcie ręki!

Nowoczesny, przejrzysty interfejs

cTrader jest wizualnie niezrównany. Jego olśniewający, intuicyjny design pozwoli Ci szybko poruszać się po przestrzeni handlowej i wykorzystywać wszystkie funkcje do maksimum od pierwszego dnia. Platforma jest połączona z zaawansowaną technologią backend i jest dostępna na wielu urządzeniach.

Nowoczesny, przejrzysty interfejs
Zaawansowane poziomy ochrony

Zaawansowane poziomy ochrony

Zaawansowany Take Profit może być używany do ustalania wyjścia z pozycji na wielu poziomach; cTrader Stop Loss może być ustawiony na próg rentowności, a Server Trailing Stop może być używany do śledzenia zyskownych pozycji.

Smart Stop Out

Ten rodzaj zlecenia może dać szansę zwiększenia dostępnych środków, gdy depozyt zabezpieczający spadnie poniżej ustawionego Stop Out. Pozycja, która zawiera najbardziej znaczący depozyt zabezpieczający, zostanie częściowo zamknięta, aby utrzymać aktywność konta handlowego. Algorytm ten chroni depozyt zabezpieczający, pozycje i saldo.

Smart Stop Out
Zautomatyzuj swoje doświadczenie

Zautomatyzuj swoje doświadczenie

Najnowocześniejszy cTrader Automate oferuje wbudowany edytor kodu, potężny interfejs API, który daje Ci dostęp do wszystkich funkcji niezbędnych przy stworzeniu robota lub wskaźnika oraz opcję "Plug-n-Play", aby zainstalować i uruchomić cBota w ciągu kilku sekund.

Rozbudowane narzędzia analityczne

Sprawdź kompleksowe informacje o symbolach dzięki inteligentnym oknom i‑Windows, użyj Volume Tooltips, aby sprawdzić nadchodzące otwarcie zlecenia, i przeanalizuj historię transakcji dzięki szczegółowej osi czasu wszystkich wydarzeń na rachunku. Bądź na bieżąco na każdym kroku!

Rozbudowane narzędzia analityczne
Uspołecznij swój handel

Uspołecznij swój handel

Sprawdź wskaźnik nastrojów rynkowych na żywo, który wyświetla stosunek długich i krótkich pozycji wszystkich innych traderów. Możesz zrobić zdjęcie swojego wykresu ze strategią lub udaną pozycją i podzielić się nim z przyjaciółmi na portalach społecznościowych. Używaj hashtagu #ConotoxiaTrading, aby być wewnątrz społeczności marki za każdym razem, gdy publikujesz swoje posty.

Sprawdź wymagania dotyczące platformy transakcyjnej

Nie jesteś pewien swojego wyboru?

Sprawdź naszą tabelę porównawczą platform!

Otwórz bezpłatne konto demo

71.98% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71.98% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.