Platforma cTrader:
Twój przełom na rynkach finansowych

Aplikacja Conotoxia cTrader zapewnia najwyższej jakości doświadczenie w handlu mobilnym.
Umożliwiamy dostęp do handlu na ponad 5000 instrumentów finansowych, takich jak CFD na pary walutowe, CFD na surowce, CFD na indeksy i CFD na kryptowaluty.

Platforma cTrader: Twój przełom na rynkach finansowych

Wystarczy zalogować się za pomocą konta Apple, Facebook i Google lub cTrader ID, aby uzyskać dostęp do najbardziej zaawansowanych usług z jednego konta SmartAccount. Możesz szybciej reagować na wiadomości dzięki opcji Quick Trading, analizować wykresy za pomocą 65 wbudowanych wskaźników, korzystać z widgetu Level II Pricing, ustawiać swoje listy obserwowanych instrumentów i otrzymywać niestandardowe alerty przez całą dobę.

Rynki finansowe są teraz na wyciągnięcie ręki!

Nowoczesny i przejrzysty interfejs

cTrader nie ma sobie równych pod względem wizualnym. Jego oszałamiający, intuicyjny design pozwala szybko poruszać się po przestrzeni handlowej i korzystać ze wszystkich funkcji do maksimum od pierwszego dnia, tak jakbyś był profesjonalnym traderem. Platforma jest połączona z zaawansowaną technologią zaplecza i jest dostępna na wielu urządzeniach.

Nowoczesny i przejrzysty interfejs
Zaawansowane poziomy ochrony

Zaawansowane poziomy ochrony

Zaawansowany Take Profit może być używany do ustalania wyjścia z pozycji na wielu poziomach; cTrader Stop Loss może być ustawiony na próg rentowności, a Server Trailing Stop może być używany do śledzenia pozycji.

Smart Stop Out

Ten rodzaj zlecenia może dać szansę na odzyskanie pozycji, gdy depozyt zabezpieczający spadnie poniżej ustawionego Stop Out. Pozycja, która przyjmuje najbardziej znaczący depozyt zabezpieczający, zostanie częściowo zamknięta, aby utrzymać aktywność konta handlowego. Algorytm ten chroni depozyt zabezpieczający, pozycje i saldo.

Smart Stop Out
Zautomatyzuj swoje doświadczenie

Zautomatyzuj swoje doświadczenie

Najnowocześniejszy cTrader Automate oferuje wbudowany edytor kodu, potężny interfejs API, który zapewnia dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji do opracowania robota lub wskaźnika, a także opcję "Plug-n-Play" umożliwiającą instalację i uruchomienie cBota w ciągu kilku sekund.

Zaawansowane narzędzia analityczne

Sprawdzaj kompleksowe informacje o symbolach za pomocą inteligentnych i‑Windows, używaj Volume Tooltips, aby sprawdzić nadchodzące otwarcie zlecenia, i przeanalizuj historię transakcji dzięki szczegółowej osi czasu wszystkich wydarzeń na rachunku. Bądź na bieżąco na każdym kroku!

Zaawansowane narzędzia analityczne
Uspołecznij swój handel

Uspołecznij swój handel

Możesz odnieść się do wskaźnika nastrojów rynkowych na żywo, który wyświetla stosunek długich i krótkich pozycji wszystkich innych traderów. Możesz zrobić zdjęcie swojego wykresu ze strategią lub udaną pozycją i podzielić się nim ze znajomymi w serwisach społecznościowych. Użyj hashtagu #ConotoxiaTrading, aby być wewnątrz społeczności marki za każdym razem, gdy publikujesz.

Sprawdź wymagania dotyczące platformy transakcyjnej

Nie jesteś pewien swojego wyboru?

Sprawdź naszą tabelę porównawczą platform!

Otwórz bezpłatne konto demo

79.03% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 79.03% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.