Dołącz do nas

Aktualnie pracujemy nad wieloma projektami, dlatego potrzebujemy prawdziwych profesjonalistów. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaangażujemy Cię do wykonania jednego praktycznego zadania, które będzie odzwierciedlało Twoje talenty. Pozwoli nam to ocenić, na ile Twój zestaw umiejętności pasuje do firmy na obecnym etapie jej rozwoju.

Jeśli wszystko będzie w porządku, zaprosimy Cię na kolejną rozmowę, podczas której zadamy kilka pytań i chętnie odpowiemy na Twoje. Gdy tylko firma będzie gotowa złożyć Ci ofertę, skontaktujemy się z Tobą i omówimy formę naszej współpracy, miejsce pracy i inne szczegóły. Z przyjemnością powiemy Ci - Witaj na pokładzie!

Aplikuj teraz! Wyślij swoje CV na e-mail [email protected]

Oferty pracy

Jak przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną

Jesteśmy otwarci i szczerzy - jeśli to brzmi znajomo, to nasze szanse na dopasowanie się do siebie znacznie wzrastają. Będziemy zainteresowani Twoim wykształceniem i praktycznymi projektami zrealizowanymi samodzielnie. Doceniamy osobistą inicjatywę oraz tych, którzy nie boją się brać odpowiedzialności za wyniki.

Zawsze zwracamy uwagę na to, czy kandydaci przychodzą na rozmowę kwalifikacyjną z podstawową wiedzą na temat naszej firmy i Conotoxia Holding. Dzięki temu już od pierwszej minuty zaczynamy mówić tym samym językiem.

Dodatki i świadczenia

Jako członek naszego zespołu z pewnością ucieszysz się z pakietu powitalnego zawierającego brandowane prezenty, regularnych spotkań firmowych, prezentów i uroczystości urodzinowych, wynagrodzenia powyżej średniej rynkowej, i czy premii rocznej za szczególne osiągnięcia w pracy , ubezpieczenia medycznego (po okresie próbnym) i innych benefitów, do których przywiązujemy szczególną uwagę.

Aktualne oferty pracy

Stale aktualizujemy naszą stronę Linkedin o nowe stanowiska, które mogą Cię zainteresować. Sprawdź ją i złóż podanie właśnie tam, korzystając z uzupełnionego profilu. Możesz też sprawdzić aktualny oferty i wysłać do nas wiadomość e-mail z załączonym CV. Zawsze z przyjemnością rozważymy nową kandydaturę, dlatego zachęcamy Cię do podzielenia się z nami swoim doświadczeniem. Pamiętaj, że wysyłając do nas wiadomość e-mail, wyrażasz zgodę na kontakt przedstawicieli firmy Conotoxia Ltd. w sprawie oferty pracy za pośrednictwem wszelkich danych podanych w CV, w tym adresu e-mail i telefonu.

Zachęcamy do zapoznania się z Klauzulą Informacyjną dla Kandydatów do Pracy w Conotoxia Ltd. Oddział w Polsce – pobierz dokument.

71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy.

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71.48% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.
Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl.