Witaj w Cinkciarz.pl Trading Universe

U nas możesz inwestować samodzielnie lub aktywować spersonalizowane Doradztwo Inwestycyjne! Wykorzystaj 5000+ CFD z 10 klas aktywów, uzyskaj bezpośredni dostęp do rynku akcji i ETFów. Handluj CFD na kryptowaluty 24/7 i wiele więcej z poziomu jednego konta Smart.

Zacznij tutaj
Witaj w Cinkciarz.pl Trading Universe

Wybierz z ponad 5000 instrumentów CFD:

Waluty
Waluty
ETF
ETF
Akcje
Akcje
Futures
Futures
Akcje DMA
Akcje DMA
ETF DMA
ETF DMA
Indeksy
Indeksy
Metale
Metale
Surowce
Surowce
Kryptowaluty
Kryptowaluty

Wzmocnij swoją pozycję na rynku

Doradztwo Inwestycyjne

Doradztwo Inwestycyjne

Chcesz wiedzieć, co kupić a co sprzedać lub nie masz czasu na ciągłe analizowanie rynku? Aktywuj Doradztwo Inwestycyjne i otrzymuj spersonalizowane rekomendacje inwestycyjne. Bez zbędnych zobowiązań i minimalnego progu wejścia.

Wypróbuj nawet za darmo
Rozbudowane platformy

Rozbudowane platformy

Niezależnie od tego, czy chcesz inwestować długoterminowo, handlować intraday, czy też opracować i przetestować zaawansowanego robota, najnowsze wersje platform MetaTrader 5 i cTrader są do Twojej dyspozycji.

Pobierz platformę
Transparentne warunki

Transparentne warunki

Poszerz swój horyzont inwestycyjny, dzięki 0 swapu na transakcji kupna kontraktu DMA, możliwości handlu na 5000+ CFD ze spreadami ze światowych giełd, bez prowizji za wpłaty i wypłaty przelewem bankowym oraz Portfelem walutowym.

Odkryj dostępne możliwości

Codzienne analizy rynków finansowych

Bez zbędnych pogawędek, treściwie o tym, co aktualnie dzieje się na wykresach. Nasz zespół został wielokrotnie nagrodzony w konkursie FxCuffs za najwyższej jakości analizy rynkowe. Co ważne, naszej wysokiej jakości materiały analityczne są całkowicie za darmo.

Konto demo nawet w 10 sekund

Konto demo nawet w 10 sekund

Chcesz tylko rzucić okiem na nasze usługi inwestycyjne? Możesz otworzyć rachunek demo cTrader Web lub Mobile z nieograniczonym wirtualnym saldem, bez czasochłonnego wypełniania formularza. Dostępna jest opcja logowania za pomocą kont Facebook i Google.

Pamiętaj, że jeśli chcesz odblokować dostęp do wszystkich 5000+ CFD i inwestycji długoterminowych, musisz otworzyć konto Smart i wybrać platformę MT5.

Sprawdź konto demo cTrader

Wygodny handel z dźwignią nawet do 1:300

W zależności od swojego doświadczenia, możesz wybrać, jak chcesz być traktowany: jak inwestor detaliczny, profesjonalny czy doświadczony. Należy pamiętać, że w przypadku długoterminowych inwestycji CFD na akcje i ETFy DMA dźwignia handlowa nie ma zastosowania.

Status Doświadczonego Klienta Detalicznego może być przyznany wyłącznie klientowi, mającemu siedzibę lub miejsce stałego pobytu wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
Zadziwiający ekosystem finansowy

Zadziwiający ekosystem finansowy

Oprócz oferty inwestycyjnej, w Panelu Klienta znajdziesz wiele zróżnicowanych usług: przekazy pieniężne, wymiana walut, karty wielowalutowe z wypłatami z dowolnego bankomatu na świecie, możliwość przeniesienia konta od innego brokera oraz wygodny Portfel walutowy. Wszystkie te usługi są świadczone przez licencjonowane podmioty Conotoxia Holding. Podczas przełączania się między nimi w Panelu Klienta wyświetlane są powiadomienia z informacjami o danym podmiocie.

Zacznij tutaj

Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Cinkciarz.pl. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 73.18% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.