Wpłaty i Wypłaty

Dowiedz się więcej o udostępnionych metodach wpłat i wypłat. Sprawdź, jakie są limity oraz koszty związane z każdą metodą płatności.

Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Conotoxia. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 82.59% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Wpłać depozyt tak jak lubisz

Wybierz jedną z wygodnych metod dostępnych na koncie Smart.

Do dyspozycji masz wiele wygodnych form wpłacenia depozytu. W zależności od tego, czy wolisz niskie koszty, czy szybką realizację, wybierz wariant standardowy lub ekspresowy*. Masz rachunek w EUR, a chcesz wpłacić USD? Dzięki naszym rozwiązaniom możesz wpłacić dowolną walutę na swój rachunek inwestycyjny korzystając z podłączonej metody płatności Conotoxia Pay, która pozwala ekspresowo zasilić rachunek, ale także automatycznie przewalutować środki po atrakcyjnym kursie.

Euro
Dolar amerykański
Funt brytyjski
Polski złoty
*Wszystkie warianty wpłat podlegają procedurom weryfikacyjnym, co może wiązać się z opóźnieniem w księgowaniu środków na rachunku handlowym.

Wybierz metodę płatności

Przelewy bankowe są darmowe, ale ich czas realizacji jet zależny od banków i może potrwać nawet kilka dni. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, wybierz płatności ekspresowe* Cinkciarz Pay lub Dotpay. Pamiętaj jednak, że podlegają one dodatkowym opłatom. Cinkciarz Pay - Instytucja Płatnicza podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce (licencja 30/2015). Dotpay - Instytucja Płatnicza podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego w Polsce (numer w rejestrze IP14/2013)

Przelew
bankowy

Bez opłat!

Zobacz dane do przelewu
conotoxia pay logo

Szybka realizacja

Zobacz koszty i prowizje
dotpay logo

Szybka realizacja

Zobacz koszty i prowizje
*Wszystkie warianty wpłat podlegają procedurom weryfikacyjnym, co może wiązać się z opóźnieniem w księgowaniu środków na rachunku handlowym.

Wypłaty

Możesz wypłacić swoje środki kiedy chcesz i w dowolnej ilości. Jest to możliwe dzięki naszemu formularzowi online dostępnemu w Portalu Forex.

Rodzaj wypłaty Prowizja Conotoxia Prowizja mBank Prowizje Banków pośredniczących
Wire Transfer brak brak Opłaty są pobierane przez banki pośredniczące, uczestniczące w procesie wypłaty i zależą od taryf w nich obowiązujących.
Rodzaj wypłaty Prowizja Conotoxia Prowizja mBank Prowizje Banków pośredniczących
SEPA Transfer brak Zgodnie z TOiP mBank Opłaty są pobierane przez banki pośredniczące, uczestniczące w procesie wypłaty i zależą od taryf w nich obowiązujących.
Przelew Międzynarodowy brak Zgodnie z TOiP mBank Opłaty są pobierane przez banki pośredniczące, uczestniczące w procesie wypłaty i zależą od taryf w nich obowiązujących.

Conotoxia Ltd. nie pobiera prowizji, ani opłat manipulacyjnych za wypłaty wykonywane na rachunkach klientów. Jednak banki pośredniczące w transakcji mogą obciążać klientów Conotoxia Ltd. i/lub spółkę Conotoxia Ltd. za wykonaną operację przelewu. Gdy takie koszty transakcyjne zostaną zastosowane, będą one w sposób przejrzysty odliczane od kwoty zleconej do wypłaty przez klientów Conotoxia Ltd.

Ważne informacje

  • Zlecenia wypłaty są realizowane w godzinach 8:00 - 16:00 czasu CET. Wszelkie dyspozycje otrzymane po tym czasie będą realizowane w następnym dniu roboczym. Dyspozycje wypłaty zlecone w czasie Cypriot Public Holidays będą realizowane w następnym dniu roboczym.
  • Mając na uwadze przepisy z zakresu przeciwdziałania praniu pieniędzy, środki mogą być zwrócone tylko i wyłącznie na konto bankowe należące do tego samego użytkownika, do którego należy rachunek transakcyjny w Conotoxia Ltd.
  • Czas wymagany, aby wypłata zlecona za pośrednictwem przelewu bankowego dotarła na Twoje konto bankowe, może wynieść od 1 do 5 dni roboczych.
  • Nie ma możliwości zlecenia wypłaty środków na konta prowadzone przez Dostawców Płatności Internetowych, takich jak konto PayPal.
  • Wszelkie opłaty z tytułu przelewu bankowego pobierane przez nasz bank oraz banki pośredniczące obciążają klienta.