Poznaj Conotoxia

Jesteśmy odważni, ambitni, mamy silne zaplecze i świetlaną przyszłość. Ciekawią Cię możliwości rynków finansowych oferowanych w ramach stworzonego przez nas Trading Universe? Zapraszamy!

Handel na kontraktach CFD jest świadczony przez Conotoxia Ltd. (lic. 336/17 CySEC) mającą prawo do wykorzystywania znaku towarowego Conotoxia. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80.77% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Conotoxia Ltd.

Conotoxia Ltd. to nowa, przełomowa marka na europejskim rynku finansowym, oferująca kompleksowe produkty i usługi inwestycyjne. Jest częścią ekosystemu finansowego, którego siłą napędową jest Conotoxia Holding, najbardziej rozpoznawalny FinTech w Polsce o wielomilionowych obrotach rocznych i ponad 10-letnim doświadczeniu.

W skrócie o Conotoxia Ltd:.

  • Założona w 2017 r.
  • Posiada licencję CySEC 336/17
  • Nadzorowana przez KNF w zakresie usługi inwestycyjnej świadczonej w Polsce
  • Członek Funduszu Rekompensat dla Inwestorów na Cyprze (ICF)
  • “Odkrycie roku” (Invest Cuffs 2021)
  • Nominowany w kategorii “Best Trading Experience” przyznawanej przez UltimateFintech (2022)

Odkryj, co na Ciebie czeka

Po zarejestrowaniu konta Smart na stronie invest.cinkciarz.pl, poznasz szerokie możliwości Trading Universe. Rozbudowany Panel Klienta udostępnia wiele usług finansowych oferowanych przez każdą ze spółek zależnych Conotoxia Holding, w których kluczową rolę odgrywa Conotoxia Ltd. Otrzymasz dostęp do 5000+ instrumentów, możliwość inwestowania długo i krótkoterminowego, w tym handlu kontraktami CFD, zaproszenie do programu lojalnościowego #ConoPoints z prezentami, oraz możliwość dołączenia do elitarnego klubu Conotoxia Magnates dla inwestorów rynkowych posiadających znaczący kapitał. A to dopiero początek.

Aktualności

5 lip 2022 8:27

Kolejna podwyżka stóp w Australii

4 lip 2022 9:46

NFP i protokół FOMC w centrum uwagi

1 lip 2022 15:27

Rekord inflacji w strefie euro

Dołącz do ConotoxiaTeam

Masz szczęście, że to czytasz. Każdy profesjonalista marzy o tym, by znaleźć się u początków wielkiego projektu FinTech, być wśród tych, którzy rozpoczynają ekspansję i stają się "królami świata". Jednak nie każdy startup jest wart Twojego czasu. Za marką Conotoxia stoi 5 lat pracy na licencji CySEC oraz firma Cinkciarz.pl, największy kantor wymiany walut w Polsce z ponad 10-letnią obecnością na rynku i wynikami finansowymi zapierającymi dech w piersi. Aktualnie Conotoxia Ltd. zamierza rozszerzyć swoje usługi inwestycyjne poza Polskę. Chcemy stanowczo zaznaczyć swoją obecność w Europie i stworzyć Conotoxia Trading Universe. Dołącz do nas już teraz i osiągnij z nami wielki sukces!

Nauka i rozwój

Skorzystaj z możliwości bezpłatnej nauki u boku zawodowców oraz dzięki profesjonalnym szkoleniom. Oferujemy również wsparcie przy zdobywaniu kwalifikacji zawodowych, w tym uzyskanie certyfikatów honorowanych przez Regulatorów rynku.

Atmosfera kreatywności i życzliwości

To oznacza, że dbamy o to, aby w biurze zawsze panowała ciepła atmosfera i wzajemny szacunek. Do Twojej dyspozycji znajduje się kreatywna przestrzeń na burzę mózgów lub kameralne rozmowy.

Wspieramy Twoje pomysły

W Conotoxia, drzwi do gabinetu szefa są dla Ciebie zawsze otwarte.. Mówisz "spróbujmy", a my dajemy Ci możliwość bycia dumnym ze wdrożonych sugestii. Nie tylko wyniki, ale i postępy każdego Pracownika są zauważane i chwalone. Dostrzegamy Twoje wysiłki i celebrujemy osiągnięcia.

Rozpocznij chat